Šenov, K Hájence 460

UPGRADE

Provádíme servis a počítačů, notebooků, tiskáren a další výpočetní techniky.

Námi poskytované služby dle kategorií

Máte starší počítač nebo notebook, který Vám sice vyhovuje a je v dobrém stavu, ale chtěli byste jej zrychlit? Ať už se jedná o zrychlení samotného spouštění, nebo otevírání souborů, rychlejšího celkového zpracování dat nebo videa – nemusíte hned kupovat nové zařízení.

Velice často pomůže výměna disku, zvětšení operační paměti, případně instalace další grafické karty. 

Postaráme se o diagnostiku Vašeho zařízení, ať už se jedná o notebook nebo PC. Ta pro Vás bude zdarma v případě, že se pak dohodneme na servisním zásahu. Stejně tak pro Vás bude zdarma i v případě, že již nedoporučíme další investice do Vašeho zařízení v případě, že by náklady neodpovídaly získané přidané hodnotě.

Takže se opravdu nebojte ozvat a velice rádi Vám poskytneme informace, jak i staršímu zařízení vdechnout nový život. 

Protože i 5-10letý notebook může ještě udělat odvést spoustu práce a nepatří do starého železa. 

instalace rychlého SSD disku

Většina starších notebooků a PC byla již z výroby osazena klasickým pevným diskem, který měl sice slušnou kapacitu, ale vzhledem k principu fungování byl pomalý a hlučný. Stejně tak při přenášení a otřesech mohlo dojít k jeho nevratnému poškození, neboť v něm byla spousta malých mechanických dílů.
V dnešní době je již standardem, že jsou i ty nejlevnější notebooky a PC vybaveny moderními SSD disky, které mají obrovskou výhodu v rychlosti, tichosti provozu a v neposlední řadě také mnohem nižší spotřebu energie - a tím také prodlouží výdrž notebooku na jedno nabití.

Zvětšení operační paměti

Operační paměť vašeho zařízení je ta část vašeho počítače, která je zodpovědná za práci počítače v reálném čase. Počítač si do ní ukládá informace, se kterými chce a potřebuje pracovat a na její velikosti tak záleží, kolik informací pojme, aby s nimi mohla pracovat. Ve zkratce - čím je operační paměť větší, tím více informací v jeden okamžik pojme a díky tomu, je-li celý systém v rovnováze, dokáže splnit více úkolů ve stejném čase, případně si ponechá větší část pro další nenadálé úkony. Prověříme možnosti Vašeho zařízení a účelu využití vašeho počítače navrhneme optimální velikost operační paměti.

4

herní i pracovní grafické karty

Ať už jste hráči nejnovějších her, potřebujete výkonnou grafickou kartu pro práci s videem, fotografiemi, propagačními materiály, nebo prostě jen chcete využít veškeré možnosti Vaší techniky a pracovat rychleji, než dříve, určitě společně můžeme probrat nákup a instalaci grafické karty do Vašeho PC. Veškeré námi dodávané grafické karty jsou z oficiální české distribuce, se zárukou výrobce a plnou podporou po celou dobu jejich životnosti. V případě, že si nebudete vědět rady, určitě rádi pomůžeme s výběrem a dodáním. Dříve nedostatkové zboží je aktuálně dostupné, nebojte se zeptat.

uvažujete o výměně nebo opravě čehokoli jiného?

baterie vašeho notebooku

ventilátor chlazení v notebooku

klávesnice notebooků

teplovodivé pasty chladičů procesoru a grafických čipů

instalace wifi adaptéru do staršího PC, který má připojení jen kabelem?

výměna jakékoli kabeláže v PC

přeinstalace operačního systému bez ztráty dat

zajištění antivirových programů společnosti ESET za nejlepší možné ceny pro firmy, živnostníky i fyzické osoby

a mnoho dalšího… 

 

Více než 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Vzhledem k tomu, že se výpočetní technice věnuji již od 90. let,  mám k dispozici tým specialistů a podporu profesionálů, určitě Vám pomůžeme vyřešit

PRO DOTAZ VOLEJTE (+420) 608 408 108

Original on Transparent

Stavba PC

Díky spolupráci se stabilními partnery umíme nabídnout PC, odpovídající Vašim požadavkům, s tříletou zárukou a za nejlepší možnou cenu.

realizace zakázek na klíč

Jsme připravení realizovat zakázku na míru - sdělte nám Vaše potřeby a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

reference spokojených zákazníků

Zakládáme si na tom, že pouze spokojený zákazník se vrací a předává zkušenosti dále. Díky tomu se nám daří každý rok rozšiřovat okruh zákazníků a to nás posouvá vpřed.

O nás

Již více než 20 let jsou součástí mého života počítače a vše co s nimi souvisí. Vyzkoušejte naše služby a sami uvidíte, že jste zvolili správně. 

kontaktní údaje

Konaktujte nás