Šenov, K Hájence 460

Diagnostika a základní servis výpočetní techniky

Provádíme servis a počítačů, notebooků, tiskáren a další výpočetní techniky.

Naše základní služby

DIAGNOSTIKA NOTEBOOKU NEBO PC

cena služby 290 Kč *

Nefunguje vaše PC správně? Je pomalé, vypíná se, reaguje jinak, než jste byli zvyklí? Nebo chcete jen zjistit, jaké jsou možnosti pro zrychlení Vašeho PC?

Provedeme základní audit všech komponent v PC/notebooku a programů, které máte nainstalovány, o čemž získáte vytištěn protokol – zprávu auditu.

V případě potřeby specializovaného zásahu pro Vás zajistíme odpovídající autorizovaný servis s lepšími cenami, než byste získali jako standardní koncový zákazník.

* V případě, že se společně dohodneme na servisním zásahu Vám jako poděkování za Vaši důvěru nebudeme diagnostiku účtovat

ZRYCHLENÍ PC - instalace SSD DISKU

cena 690,-

Spousta z Vás již jistě ví, že jedna z nejcennějších věcí v životě je čas. Tak proč jej ztrácet tím, že budete stále na něco čekat? Trvá spuštění počítače z vypnutého režimu, spouštění aplikací, videí nebo jen prohlížeče věčnost? Rozčilují Vás pomalé reakce Vašeho zařízení během práce s ním?

Už nemusí. Prakticky u jakéhokoli staršího PC nebo notebooku se dá jednoduchou výměnou starého disku za nové SSD získat mnohem rychlejší spuštění jak samotného systému, tak rychlejší reakce na pokyny, které počítači zadáte. Není nutné hned kupovat nový počítač, nebo notebook. Zrychlím Váš počítač a přenesu data na nový disk

A diagnostiku a návrh řešení včetně cenové nabídky ode mě získáte zdarma.

Navíc Vám zůstanou veškerá data z původního disku, který Vám zůstane, případně z něj vyrobím externí disk pro archivaci fotografií a dalších důležitých souborů.

Zvětšení operační paměti vašeho zařízení (RAM)

cena služby – od 390 Kč 

Věděli jste, že nové operační systémy jsou schopny najednou jen pro svůj provoz využít klidně více než polovinu operační paměti, dostupné na Vašem zařízení? Největší rozdíly jsou u starších notebooků a PC, které již z výroby byly vybaveny ve své době dostačujícími parametry, ale s tím, jak jde vývoj kupředu je nyní potřeba mnohem více operační paměti, než dříve.

Zkontrolujeme možnosti navýšení operační paměti u Vašeho zařízení a připravíme cenovou nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Zachování dat

cena služby 370 Kč

Věděli jste, že nové operační systémy jsou schopny najednou jen pro svůj provoz využít klidně více než polovinu operační paměti, dostupné na Vašem zařízení? Největší rozdíly jsou u starších notebooků a PC, které již z výroby byly vybaveny ve své době dostačujícími parametry, ale s tím, jak jde vývoj kupředu je nyní potřeba mnohem více operační paměti, než dříve.

Zkontrolujeme možnosti navýšení operační paměti u Vašeho zařízení a připravíme cenovou nabídku přesně podle Vašich potřeb.

Přechod na nejnovější operační systém Windows 11

cena služby – od 190 Kč 

Máte počítač, který Vám svou rychlostí a výkonností vyhovuje a přesto Vám systém hlásí, že není možno přejít na nejnovější operační systém Windows 11? Chyba nemusí být na straně zařízení, proto mě kontaktujte a společně probereme možnosti, jakým způsobem provést instalaci nového operačního systému.

Pozor!!! Pro legální přechod na nový systém Windows 11, musí být Váš počítač nebo notebook vybaven originálním systémem Windows 10, případně jeho nižší verzí (Win7 apod.) Pokud je vybaven jiným operačním systémem, případně je úplně bez něj, dokážeme zajistit legální operační systém Windows za nejlepší možné ceny.

Stavba PC na zakázku

cena dle parametrů Vámi zvolené PC sestavy

Potřebujete nový počítač se zárukou a nejlepším poměrem cena / výkon? Neváhejte nás kontaktovat a probereme spolu Vaše potřeby a společně vybereme ty nejkvalitnější komponenty, vzhled a velikost PC tak, abyste byli spokojení. Stejně tak dokáži zajistit sestavení herního PC dle Vašich požadavků. Veškeré námi dodávané PC mají standardní tříletou záruku, kterou je možné doplnit o NBD* servis přímo u zákazníka.

 

*NBD servis – Next Business Day servis – oprava další pracovní den přímo u zákazníka.

Kromě výše uvedených základních služeb nabízíme také  servis a údržbu, opravy, instalace výpočetní techniky a mnoho dalšího. Neváhejte se prosím proto na nás obrátit a zeptat, pokud zde na stránkách nenajdete hned napoprvé to, co Vás trápí nebo zajímá.

Více než 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Vzhledem k tomu, že se výpočetní technice věnuji již od 90. let,  mám k dispozici tým specialistů a podporu profesionálů, určitě Vám pomůžeme vyřešit


PRO DOTAZ VOLEJTE (+420) 608 408 108Original on Transparent

Stavba PC

Díky spolupráci se stabilními partnery umíme nabídnout PC, odpovídající Vašim požadavkům, s tříletou zárukou a za nejlepší možnou cenu.

realizace zakázek na klíč

Jsme připravení realizovat zakázku na míru - sdělte nám Vaše potřeby a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

reference spokojených zákazníků

Zakládáme si na tom, že pouze spokojený zákazník se vrací a předává zkušenosti dále. Díky tomu se nám daří každý rok rozšiřovat okruh zákazníků a to nás posouvá vpřed.

O mně

Již více než 20 let jsou součástí mého života počítače a vše co s nimi souvisí. Vyzkoušejte naše služby a sami uvidíte, že jste zvolili správně. 

KOntakt

těšíme se na vás