Šenov, K Hájence 460

ÚDRŽBA A OPRAVY

Provádíme servis a počítačů, notebooků, tiskáren a další výpočetní techniky.

Námi poskytované služby dle kategorií

Opravy techniky

Porouchala se vaše technika? Ať už se jedná o počítač, notebook, tiskárnu, projektor nebo další zařízení, určitě si poradíme.
Nemusíte hned zoufat, většinou je řešení problému jednodušší, než jak to vypadá. Ať už se jedná o mechanické poškození, nebo nějaký technický problém, určitě je dobrý nápad se obrátit na odborníka.
Vzhledem k tomu, že se technice věnuji již více než 20 let a se skládáním PC jsem pod odborným vedením začínal již v roce 1996 jako student elektrotechnické průmyslovky, určitě Vaši důvěru nezklamu.
Zabýváme se opravami techniky všeho druhu, stačí vyplnit kontaktní formulář v odkaze KONTAKTY, případně zavolat nebo napsat mail a dohodneme se na postupu a případné opravě.
V případě opravy je diagnostika zdarma a na opravu i nové díly dostanete plnou záruku.

IMG_20210105_085409

údržba techniky

Každý z nás má rád pořádek a čistotu v domě. S automobilem musíte čas od času na servis na prohlídku a výměnu některých částí, které se opotřebovávají, stejně tak jako mu jednou za čas dopřáváte kvalitní umytí. Málokdo si však uvědomí i to, že veškerá technika potřebuje také náležitou péči.
Pokud se čištění IT techniky nevěnujete pravidelně, stěží si dokážete představit, kolik vzduchu projde za rok přes cirkulaci a chlazení počítače a vzhledem k tomu, že se elektrická zařízení, spousta prachových částic se drží na všech možných i nemožných místech. Neváhejte se na nás obrátit, provedeme profesionální odstranění prachových částic, v případě potřeby také oživení plastů a odstranění dalších nečistot. Vše s využitím nenovějších technologií a šetrně pro Vaše zařízení i peněženku.

Více než 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Vzhledem k tomu, že se výpočetní technice věnuji již od 90. let,  mám k dispozici tým specialistů a podporu profesionálů, určitě Vám pomůžeme vyřešit

PRO DOTAZ VOLEJTE (+420) 608 408 108

Original on Transparent

Stavba PC

Díky spolupráci se stabilními partnery umíme nabídnout PC, odpovídající Vašim požadavkům, s tříletou zárukou a za nejlepší možnou cenu.

realizace zakázek na klíč

Jsme připravení realizovat zakázku na míru - sdělte nám Vaše potřeby a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

reference spokojených zákazníků

Zakládáme si na tom, že pouze spokojený zákazník se vrací a předává zkušenosti dále. Díky tomu se nám daří každý rok rozšiřovat okruh zákazníků a to nás posouvá vpřed.

O nás

Již více než 20 let jsou součástí mého života počítače a vše co s nimi souvisí. Vyzkoušejte naše služby a sami uvidíte, že jste zvolili správně. 

kontakt