Šenov, K Hájence 460

Instalace projekční techniky

Chcete mít doma vlastní kino? Není to nic složitého… 

instalace Projekční techniky na klíč

V době streamovacích služeb typu NETFLIX, HBO-GO a dalších online platforem můžete mít opravdové kino u Vás v obývacím pokoji, nebo i na zahradě. Dnes již opravdu nejsou potřeba statisíce pro to, abyste si i doma mohli dopřát filmový zážitek na úrovni. 

Nejen muži ocení sledování národního týmu při sportovním utkání na opravdu velkém plátně. Stejně tak fanoušci PC a konzolového hraní jsou obrovskou a každoročně rostoucí cílovou skupinou pro naše instalace. 
Domácí projekce je trend posledních let a neuvěřitelně roste.

Máme za sebou již velkou řadu instalací techniky, ať už se jedná o projektory pro domácí kino, nebo třeba i velké konferenční místnosti v nadnárodních korporacích. Vždy společně s klientem projdeme jeho potřeby a požadavky, na jejichž základě připravíme návrh řešení společně s cenovou nabídkou a provedeme kompletní realizaci od montážních prací, přes samotné zapojení a zprovoznění až po finální úklid.

Zakládáme si na tom, aby zákazník viděl kompletní instalaci, vše předvedeme a vyzkoušíme, případně zaškolíme obsluhu. 

kinosál, nebo školící místnost?

Ať už do domácnosti, školy, firmy - pro každé prostory máme nabídku na dodávku a instalaci projektoru - ať už se má jednat o malou nebo velkou místnost, obývací pokoj nebo tělocvičnu - jsme připraveni nabídnout přesně to, co od vlastní projekce očekáváte. Včetně interaktivity.

IMG_20211009_233935

SLEDOVÁNÍ SPORTOVNÍCH PŘENOSŮ A GAMING

Jste sportovní fanoušek, nebo hráč her? Nebo máte doma někoho takového? Dopřejte sobě i blízkým neskutečný zážitek ze sportovního přenosu, nebo hraní her.

Zahradní párty s projekcí

Pořádáte večírek? Překvapte své hosty nestandardním zážitkem. Pokud máte možnost umístit projektor někam pod přístřešek nebo pergolu, můžete si za letních večerů dopřát jak filmový, tak klidně i hudební, nebo sportovní večer.

Více než 20 LET ZKUŠENOSTÍ

Vzhledem k tomu, že se výpočetní technice věnuji již od 90. let,  mám k dispozici tým specialistů a podporu profesionálů, určitě Vám pomůžeme vyřešit

PRO DOTAZ VOLEJTE (+420) 608 408 108

Original on Transparent

Stavba PC

Díky spolupráci se stabilními partnery umíme nabídnout PC, odpovídající Vašim požadavkům, s tříletou zárukou a za nejlepší možnou cenu.

realizace zakázek na klíč

Jsme připravení realizovat zakázku na míru - sdělte nám Vaše potřeby a společně vybereme to nejlepší možné řešení.

reference spokojených zákazníků

Zakládáme si na tom, že pouze spokojený zákazník se vrací a předává zkušenosti dále. Díky tomu se nám daří každý rok rozšiřovat okruh zákazníků a to nás posouvá vpřed.

O nás

Již více než 20 let jsou součástí mého života počítače a vše co s nimi souvisí. Vyzkoušejte naše služby a sami uvidíte, že jste zvolili správně. 

O nás

Menu

Konaktujte nás